Adidas Preditor - Virgil van Dijk | Handtekening & gedragen Bekijk groter
Adidas Preditor - Virgil van Dijk | Handtekening & gedragen

Voetbalschoenen - Virgil van Dijk

Nieuw product

Virgil stelt speciaal voor jou deze sneakers beschikbaar. Wil jij straks trots in het veld staan met deze voetbalschoenen en dan scoren? Dan zit er niets anders op dan het hoogste bod uit te brengen!

Meer details

Meer informatie

Adidas Predator voetbalschoenen

Scoor die voetbalschoenen van Virgil van Dijk!

Als deze voetbalschoenen niet in jou maat zijn (UK 12), dan heb jij vette pech. Want zeg nou zelf? Jij wilt toch in het veld staan met deze gesigneerde voetbalschoenen van Virgil van Dijk. Wie kent deze ster speler van Liverpool niet, die onlangs is uitgeroepen tot beste speler in de Premier League én de Champions League gewonnen! Virgil stelt speciaal voor jou deze sneakers beschikbaar. Wil jij straks trots in het veld staan met deze voetbalschoenen en dan scoren? Dan zit er niets anders op dan het hoogste bod uit te brengen!

Virgil van Dijk

Wie kent hem niet? Our number Four!

VIDEO